Apple watch series 3

Společnost Apple je velice oblíbená a populární americká firma, která sídlí v Kalifornii a vznikla již před více než 40 lety. Zabývá se výrobou elektroniky. Mezi její nejznámější produkty patří především oblíbené počítače, MP3 přehrávače, chytré telefony, tablety a právě také hodinky.
chytré hodinky Apple
Hodinky od společnosti Apple však nejsou ledajaké. Jedná se opět o produkt tzv. smart, neboli chytrý. Hodinky tedy mají vlastní operační systém, díky kterému si do nich můžete nainstalovat různé aplikace. Hodinky jsou bezdrátově připojené k mobilnímu telefonu společnosti Apple – iPhone. Díky tomu lze prostřednictvím těchto hodinek telefonovat, číst a psát textové SMS zprávy, používat Siri nebo poslouchat hudbu. První generace těchto hodinek byla na trh uvedena v roce 15, druhá generace v roce 2016 a právě třetí generace v roce 2017.

Čím je nová generace, Apple Watch series 3, tak výjimečná?

· Hodinky jsou zaměřené na sportovně založené lidi. Pro tento účel obsahují –
· GPS a výškoměr
· Jsou vhodné na plavání, protože jsou voděodolné.
· Mají aplikaci na cvičení, pomocí které lze měřit téměř jakoukoliv aktivitu
· Automaticky synchronizují vaše oblíbené písničky z vašeho telefonu právě do hodinek, což při jakékoliv sportovní aktivitě zaručeně oceníte.
· Koučování. Snaží se lidi motivovat a občas, když je to potřeba, je určitým způsobem nakopnout.
nový iPhone X
· Veškeré aktivity je možné sdílet s přáteli, což je pro mnohé také velkou motivací.
· Hodinky zaznamenávají každý mimořádný úspěch, který svému vlastníkovi připomenou.
· Obsahují aplikaci zaznamenávající srdeční tep při jakékoliv aktivitě, ať už při cvičení, odpočinku či při jiných aktivitách.
· Dále obsahují aplikaci zaznamenávající dýchání.
· Funkce SOS, pomocí které lze upozornit lidi na to, že se něco děje, přičemž díky hodinkám lze ihned zaslat také aktuální polohu.
Hodinky této generace jsou velice výjimečné a zaměřují se přesně na to, co je v současné době trendem. Jedná se tedy hlavně o zdravý životní styl, cvičení a zdraví.