Nadčasový denim, i vy ho musíte mít!

Snad každý má v šatníku obyčejné džíny.Jejich obrovskou výhodou je, že se hodí na každou příležitost. A tak zatímco v minulosti používali kovbojové rifle jako pracovní oděv, dnes to máme naopak. Na procházku městem či návštěva příbuzných, tam všem již zmíněný denim můžeme využít.

Pohodlné a moderní
Jak již bylo zmíněno, snad nejčastější kousek z denimu jsou právě džíny. Ale vyrábí se i jiné druhy oblečení. Košile, kabelky, boty a především „džiska“, která byla „must have“ v osmdesátých a devadesátých letech minulého století. Tento hit se vrací i v současnosti. A tak jak zkrácenou verzi denimové bundičky, tak i tu „oversize“ můžete vzít k džínům, šatům, ale i sukni. Vytvoříte tak ležérní a pohodlné outfit, který má šmrnc.

Padnou jako ulité
Při výběru džínů patří jedno zásadní pravidlo. Musí padnout jako ulité! Protože jen tehdy nám vytvoří krásnou siluetu. Nemusí být za každou cenu skiny. Volný střih, i „zvonáče“, i „boy friend“ džínsy, tyto všechny druhy střihů musí působit dojmu, že jsou přímo šity na vás.

Sekáč i značkové prodejny
Je jen na vás, zda si pro denimový kousek zajdete do dětského second handu, či navštívíte obchody s italskou módou. Zde neplatí žádné pravidlo. Můžete udělat parádu s neznačkovými džíny, i s těmi za nechutně velkou sumu peněz.

Ohodnoťte příspěvek